Внимание! Studlandia не продает дипломы, аттестаты и иные документы об образовании. Наши специалисты оказывают услуги консультирования и помощи в написании студенческих работ: в сборе информации, ее обработке, структурировании и оформления работы в соответствии с ГОСТом. Все услуги на сайте предоставляются исключительно в рамках законодательства РФ.

Курсовая работа: Протокол розтину свині, що загинула від інфекційного атрофічного риніту

Узнай стоимость своей работы
и получи бонус до 500 руб. на первый заказ
Гарантия уникальности
и проверка на антиплагиат
  • 02.06.2024
  • Дата сдачи: 13.06.2024
  • Статус: Архив
  • Детали заказа: # 245256

Тема: Протокол розтину свині, що загинула від інфекційного атрофічного риніту

Задание:
В ході проведення патологоанатомічного дослідження свині, що загинула від інфекційного атрофічного риніту, було виявлено характерні зміни, що дозволяють здійснити ретельний аналіз патологічних процесів, які виникають унаслідок цієї інфекції. Під час розтину звертає на себе увагу загальний стан трупа, який був знесиленим, з ознаками виснаження. Шкіра свині мала блідий колір, що вказувало на можливі процеси інтоксикації та знижену імунну відповідь організму.

Перш за все, слід зазначити зміни в дихальних шляхах. Слизові оболонки носа виявилися набряклими і гіперемованими, з присутністю значної кількості слизу. У трахеї та бронхах був помітний катаральний ексудат, що підтверджує хронічний запальний процес, викликаний інфекцією. В легенях спостерігалися ознаки ателектазу, а також неправильної вентиляції нижніх відділів.

Вивчення органів травлення виявило зміни в шлунково-кишковому тракті: стінки шлунка були утончені, а слизова оболонка – запалена. Тонкий кишечник містив незначну кількість рідкого вмісту, у той час як товстий кишечник демонстрував ознаки дистрофії. При огляді лімфатичних вузлів виявлено їх збільшення та ознаки запалення, що свідчить про сенсибілізацію організму до вірусів.

Аналіз серця показав його збільшення, з одночасною дистрофією міокарда, що підтверджує наявність супутніх серцево-судинних патологій, викликаних загальною інтоксикацією. У вітчизняній ветеринарній практиці такі випадки свідчать про необхідність моніторингу епізоотичного стану та контролю за вакцинацією поросят.

На основі проведеного розтину і вивчених патологічних змін у тканинах і органах, випливають важливі висновки про вплив інфекційного атрофічного риніту на стан свиней. Це підкреслює важливість своєчасного виявлення та лікування захворювання з метою збереження здоров'я та продуктивності тваринництва. Поглиблене дослідження цього питання дозволить розробити ефективні програми профілактики та боротьби з інфекціями у свинарстві.
  • Тип: Курсовая работа
  • Предмет: Другое
  • Объем: 20-25 стр.
103 972 студента обратились к нам за прошлый год
418 оценок
среднее 4.9 из 5